De Meesterbakkers steunen DKF met EK broodjes-actie
Het Nederlands Elftal maakt zich klaar voor het EK Voetbal. Alles kleurt oranje en de voetbalacties barsten los. De Meesterbakkers starten tijdens het EK niet zomaar een voetbalactie, maar een fundraise actie ten gunste van de DKF.
Op vrijdag 1 juni was de aftrap van de actie en werd de eerste zak broodjes, met de toepasselijke naam ‘Goed DoelPUNTJES’ overhandigd aan Dirkje, de mascotte van de Dirk Kuyt Foundation.
Actieweken
Vier weken lang worden de Witte Puntjes bij de Meesterbakkers in speciaal bedrukte zakken verpakt en heten ze Goede DoelPUNTJES! Voor elke zak verkochte Goede DoelPUNTJES doneren de Meesterbakkers namelijk 20 cent aan de Foundation! Dus hoe meer zakken verkocht, hoe meer er gegeven wordt, hoe meer mensen met een beperking geholpen kunnen worden om toch een sport te beoefenen.
Naast het helpen geld inzamelen voor de Dirk Kuyt Foundation, kan iedereen ook meedoen met een prijsvraag. Daarvoor kan iedereen naar de website www.meesterbakker.nl. Met het beantwoorden van een paar korte vragen en afmaken van een slagzin, maakt elke bezoeker kans op een van de fantastische prijzen die door de Dirk Kuyt Foundation en Meesterbakkkers beschikbaar worden gesteld, zoals een van de 600 originele lederen DKF-voetballen, een van de 15 door Dirk Kuyt gesigneerde shirts of zelfs een rondleiding en voetbalclinic in de Kuip onder leiding van Ben Wijnstekers!
Met deze actie hopen de Meesterbakkers in de periode die bol staat van de sportieve prestaties een bijdrage te leveren aan sportparticipatie voor mensen met een beperking. Zij staan dan ook volmondig achter het motto van de Dirk Kuyt Foundation: Fun is for Everyone!
Dirkje neemt de Goede DoelPUNTJES in ontvangst van 5 Meesterbakkers.
De Meesterbakkersorganisatie bestaat uit 6 ambachtelijke bakkerijen in de Randstad en Noord-Brabant met samen 122 verkooppunten.
![]()
Cees Weeda, DKF ambassadeur en eigenaar van Meesterbakker Voskamp heette Dirkje welkom in Spijkenisse.













